Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов празен стан во Аеродром, кај Тобако 2 поседува 68 м2 со 3 соби, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, балкон, 2 бањи, деловен простор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28559

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
68 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
68 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА