Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Центар, до МВР, kaj Diamond Mall , наместен со нов мебел, поседува 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, 2 бањи, балкон, нова градба, СОПСТВЕН паркинг, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28546

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА