Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан кај во Карпош 2 kaj Мида, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, греење на парно, бања, балкон, нова градба, слободен паркинг, веднаш од 15 ноември.

Код на недвижност: 28545

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА