Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош, станот поседува 51 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, ЗАСЕБНА нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, реновиран комплет, гаража, подрум, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28542

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА