Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром , станот поседува 94 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкона, 2 бањи, греење на парно, клима, машина за перење, нова градба, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28538

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
94 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
94 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА