Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај станицата за Технички преглед, во нова зграда 2021 год. на 5-ти спрат од вкупно 8, со лифт.
Станот располага со 65m2, 3 соби,
– Спална соба ( со брачен кревет и плакар)
– Детска соба со 2 кревета ( на спрат),плакар и работно биро
– Кујна комплетно опремена со фрижидер Samsung,вградена фурна и ел.пчоча Electrolux,микробранова печка,аспиратор и трпезариска маса
– Дневна соба со аголна гарнитура,комода,LCD Samsung телевизор,клима уред Inverter
– Купатило со машина за перење и WC
– Остава
– Ходник со еден голем лизгачки плакар
– Балкон
Станот е со одличен распоред, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28537

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА