Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар позади Собрание, поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спална, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкона, бања, греење на парно, клима, машина за перење, паркинг, вселив oд 01.12.

Код на недвижност: 28532

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА