Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњераво Дебар Маало на Рузвелтова, станот поседува 25 м2, 1 соба, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, клима, греење на парно, нова градба, машина за перење, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28523

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА