Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Аеродром каj Кипер. Станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, на 5 кат, лифт, наместен со нов мебел, греење на клима и струја, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон , нова градба, греење на инвертер клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28522

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА