Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, кај Легенд Паб, Станот е 134 м2, со 5 соби, 1кат во куќа, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, се издава празен или наместен, деловен простор, греење на струја, клима, 3 балкони, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28520

Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
134 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
134 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА