Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода, Чешма, станот поседува 42 м2, 1 соба, греење на струја, клима, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, наместен со нов мебел, бања, машина за перење. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 28505

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
42 m²
Балкони
Греење
Нема
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
42 m²
Балкони
Греење
Нема
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА