Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром, Мичурин, станот поседува 120 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати, балкон, 2 бањи, греење на струја, 4 инвертер клими, ниски сметки, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28503

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА