Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Хром, на самата раскрсница со Влае, станот поседува 51 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, клима инвертер, нова градба, слободен паркинг, вселив од 15 ноември.

Код на недвижност: 28498

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА