Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Автокоманда близина на Ист Гејт, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална,комплет наместен со нов мебел, нoва КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања,балкон, греење на струја, нова градба, машина за перење,вселив веднаш…

Код на недвижност: 28493

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА