Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром позади Капитол, станот поседува 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава полунаместен , кујна комплетно опремена со сите потребни апарати, бања, 2 балкони, греење на парно, 2 клими, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28487

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА