Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе во Настел, површина од 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, клима, греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, градба, слободен паркинг, вселив од 1 ноември.

Код на недвижност: 28486

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
64 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
64 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА