Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, во Порта Аеродром, станот поседува 50 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел, нoва КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, бања, балкон со отворен поглед, греење на парно, клима инвертер, нова градба, ГАРАЖА, машина за перење, интернет, ГРАТИС ЧИСТАЧКА ЕДНАШ МЕСЕЧНО, на 15 минути од Центар, вселив ОД 27 okтомври.

Код на недвижност: 28477

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА