Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром спроти Американ. Станот поседува 52 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, на 2 кат, лифт, наместен со нов мебел, греење на клима и струја, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон , нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28472

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
52 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
52 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА