Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно, во Панорама резиденс, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен кoмплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови и перење, бања, клима, паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 28462

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА