Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром, близина на кеј Вардар, поседува 48 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет, со клима, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, машина за перење, слободен паркинг, интернет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28461

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА