Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов ПРАЗЕН стан во Центар, во близина на Клинички центар, станот поседува 65 m2, со 3 соби, 2 бањи, се издава празен со КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, нова градба, ,вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28459

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА