Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов деловен простор во Центар спроти Универзална, станот поседува 45 m2, со 2 соби, се издава празен, бања, клима, нова градба, балкон, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28458

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА