Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан стан во Црниче, Св. Петка. Станот е во куќа, на прв кат. Има сопствен паркинг. Станот е 120м2, со тераса. Дневна и 3 спални.
Нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима инвертер, паркинг, 2 бањи. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 28457

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА