Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Dzevahir Sky City во Кула С 65m2, 3 соби, на 32 кат. Станот располага со две спални соби, дневна соба ,кујна, трпезарија, комплетно опремени со мебел и прекрасен поглед. Греење и ладење на централен систем. Зградата располага со 4 лифта и 1 товарен лифт,рецепција, 24h обезбедување, фитнес центар, базен, сауна.
Поседува сопствен паркинг простор во гаражa.

Код на недвижност: 28455

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА