Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ПРАЗЕН стан во Центар, спроти Хотел Лимак. Станот поседува 73 м2, со 3 соби, КУЈНА со фрижидер ,бања, парно, клима инвертер, вселив од 1 ноември.

Код на недвижност: 28451

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
73 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
73 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА