Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан стан во тафталиџе 1, Станот е со големина од 70 м2 и се состои од дневна соба, кујна, спална соба, работна соба, тоалет и тераса. Кујната е комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, подрум, клима, нова градба, слободен паркинг, 1 кат, гратис чисталка еднаш месечно, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28447

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА