Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, кај АМСМ, Станот е 123 м2, со 6 соби, кујна, 4 канцеларии плус пријавница, се издава ПРАЗЕН, греење на парно, клима, балкон, 2 бањи, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28438

Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
123 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
123 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА