Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Ново Лисиче кај Лазо Ангеловски, станот поседува 90 m 2, 4 соби, ДНЕВНА И 3 СПАЛНИ, се издава наместен со понов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, балкон, греење на парно, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив од 15 ноември.

Код на недвижност: 28436

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА