Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Хром, станот поседува 50 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, Невселен до Сега, подрум, бања, балкон, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28433

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА