Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Центар , kaj Универзална Сала, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, греење на парно, инвертер клима, бања, балкон, нова градба, на приземје, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28428

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА