Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром, Mичурин,станот поседува 42 m 2, со 2 соби, дневна и спална, греење на струја, се издава наместен комплет , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,бањa, клима, машина за перење, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28410

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
42 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
42 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА