Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa полунаместен стан во Хром, поседува 80 м2 ,на 1 кат, со 3 соби, 2 бањи, балкон, вградена кујна со шанк, спална, клима, греење на струја, нова градба, подрум, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28408

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
81 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
81 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА