Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, на Ленинова, поседува 60 м2 , 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, два балкона, паркинг на поц, тв, интернет, греење на парно, 3 клими, подрум, остава, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28407

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА