Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Тафталиџе, кај Млечен ресторан, 6ти кат со лифт, станот поседува 90 м2, 4 соби, се издава празен, со подземно паркинг место, греење на парно, 2 бањи, балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28401

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА