Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром во Џевахир, Станот е 75 м2, со 3 соби,се издава ПРАЗЕН , бања, невселен досега, нова градба , паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28390

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА