Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај Шампионче, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, бања, 2 балкони, паркинг, греење на клима, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28380

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА