Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан во Аеродром, кај Мајчин дом, станот поседува 75м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 1 бања, 2 балкон, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28371

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА