Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода до економското , станот поседува 85 м2, 3 соби, со лифт , греење на парно, клима, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, дневна, и 2 спални, наместен со нов мебел, 2 бањи, 2 балкона, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28369

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА