Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Тафталиџе, во Гранд Престиж близу Нова, станот поседува 55 м2, 2 соби, се издава ПРАЗЕН со нова КУЈНА , балкон, бања, клима, нова градба, 2 паркинг места, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28366

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА