Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај Oпштината, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, комплетно наместен , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, слободен паркинг, греење на парно вселив веднаш.

Код на недвижност: 28359

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА