Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa празен стан со кујнски елементи во Хром, поседува 45м2 ,на 2 кат, со 2 соби, ВЦ , опремена кујна, 2 инвертер клими, слободен паркинг, нова градба,  вселив од 1 април…

Код на недвижност: 29728

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА