Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, 10 минути од Веро Џумбо и Железничка , станот поседува 44 м2, 2 соби, дневна и спална, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, машина за перење, централно греење на парно, клима, нова градба, гаража, вселив од 1.11.2023..

Код на недвижност: 28353

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
44 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
44 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА