Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Населба Хром, спроти Фармахем, Располага со 63м2, 3 соби, дневна и 2 спални, 2 бањи, машина за перење и сушење, наместен комплетно со нов мебел, сопствено греење, тераса, клима инвертер, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, слободен паркинг, кабловска и интернет, садови, постелина, бироа, вселив од 01.11.2023..

Код на недвижност: 28341

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
63 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
63 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА