Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ПРАЗЕН стан во Аеродром, двособен (58м2) комплетно реновиран стан на 5/8, со лифт, парно, шпорет. Станот е со одвоена кујна, дневна, трпезарија и спална соба. Станот има две тераси, една со дневната и трпезаријата и една со спалната. Дневната соба е према булеварот/ север, а спалната е од внатрешната страна на зградите/према југ и е во мирен дел. Станот се наоѓа карши ВЕРО Аеродром, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28331

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
58 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
58 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА