Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан вo Центар на Јужен Булевар кај Монтенегро , наместен со нов мебел, поседува 75 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, 2 бањи, балкон, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28327

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА