Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов деловен простор во Центар кај Буњаковец, поседува 100 м2, 1 соба, се издава празен со мала кујна, греење на струја, клима, реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28325

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА