Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Населба Хром, Располага со 75 м2, 3 соби, дневна просторија, кујна, бања, балкон, и 2 спални, СЕ ИЗДАВА наместен комплет , со греење на струја, клима, машина за перење, нова градба, невселен досега, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28317

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА