Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Лисиче, кај Лиса, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, и апарати, балкон, вц, слободен паркинг вселив од 9 ОКТОМВРИ.

Код на недвижност: 28313

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА