Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов деловен простор во Центар во влезот на здружение за возачи, поседува 170 м2, 7 соби, се издава празен, со два посебни влезови, една конференциска соба, чајна кујна, со апарати, клими во секоја соба, 2 бањи, слободен од 1 ноември.

Код на недвижност: 28298

Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
170 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
170 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА