Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов наместен стан во Капиштец спроти Зебра, Станот поседува 85 м2, 4 соби, 2 бања, балкон, наместен со нов мебел, машина за перење, 12 кат со лифт, Вселив веднаш..

Код на недвижност: 28254

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
12 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
12 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА